pidgin_szprache na gruncie słowiańskich języków indogermańskich jest chętnie używaną mową żywą, płynnie przechodzącą naturalne zmiany leksykalne, morfologiczne i składniowe, w odróżnieniu od sztucznego gadanego nowohebrajskiego iwrit, który w praktyce liturgicznej syjonizmu globalistów odróżnia się zasadniczo w sposób pokojowy od innych języków semickich
piątek, 22 lutego 2019
VACAT w Muzeum POLON PDO653 Dr Kekusz.pl na Prezydenta Muzeum

PiS i Srebrna Kaczyńskiego to poubeckie twory ludzi gen. Janiszewskiego, szefa sztabu Jaruzelskiego

   https://www.pinterest.de/pin/452752568788663647/

http://sowa.quicksnake.cz/NAROD-MA-PRAVO-SE-BRANIT/VACAT-w-Muzeum-POLON-PDO653-Dr-Kekus-w-listek-figowy-przemieniony-PDO174-ZECh-von-Stefan-Kosiewski-CANTO-DLXXIV-GRAFEN-Zbigniewow-dwoch-FO-Sitwa-zydoska-w-Polsce


audio: https://gloria.tv/audio/eUAqWyTWxaHS3Nk3rx2dxqaRX

Strefa Zoo
Strefa Zoo
12 godzin temu
Panie dr.Kękuś proszę złożyć swoją kandydaturę na dyrektora muzeum Polon ,to nie żart,Nie  ma pan nic do stracenia.poslada pan większe kompetencje od obecnego dyrektora D.Stoli.
16
Po pierwsze Polak
Po pierwsze Polak
5 godzin temu
@Strefa Zoo, dziękuję, ale nie znam się na tym. Pozdrawiam Zbigniew Kękuś

Stefan Kosiewski
Stefan Kosiewski
9 minut temu
@Po pierwsze Polak - Czy musi się na czymkolwiek znać, żeby za nic kasować? Wystarczy załapać się (w Strefie Zoo, też Firma!) na jedynkę.  Propozycja zasługuje na poważne rozważenie: głodowanie, samospalenie, to wszystko już było i nie ruszyło. Nie bierze, spada zainteresowanie kontestacyjną aktywnością. Za Reytana w Sejmie Majka robi w progu. Dr. i Dyr. Muzeum ma mieć Radę Nadzorczą, która daje mu Plan Roczny i rozlicza z wytycznych; placówka muzealna, jeżeli nie jest tylko zatrudnianiem Ołdakowskiego dla potrzeby sekty Klanu Kaczyńskiego, nie może mieć na swym czele wypisanego magistra, albowiem muzeum a zwłaszcza żydoskie, to nie jest zwyczajne robienie za premiera kraju. A zresztą, jedno drugiego nie wyklucza; czy nie może się dać wziąć głodem na stanowisku pracy? Chociażby jednemu, czy drugiemu członkowi Zarządu Spółki Srebrna, kierowcy biseksualnemu?
Od: Academia.edu
Wysłano: piątek, 22 lutego 2019 01:34
Do: skosiewski@gmail.com
Dear Stefan,
3 new papers were just uploaded that are similar to papers you recently read: "Polskojęzyczne druki bazyliańskie (XVIII wiek)" and 2 others.

Katolicy a homoseksualizm
2019
Andrzej  Kobyliński

Celem artykułu jest analiza relacji istniejącej między homoseksualizmem a kapłaństwem katolickim. Przez 2000 lat nie było w Kościele katolickim formalnego zakazu kapłaństwa mężczyzn homoseksualnych. Zwrot nastąpił dopiero w 2005 r. Rewolucyjny charakter tej zmiany polega na tym, że za przeszkodę do święceń kapłańskich zostały oficjalnie uznane nie tylko akty homoseksualne, ale także sama tendencja homoseksualna kandydatów do kapłaństwa. Przełomowy kilkustronicowy dokument był redagowany w Rzymie od 1996 r. Ostatecznie 31 sierpnia 2005 r. papież Benedykt XVI zatwierdził jego wersję końcową i nakazał publikację. Publication Date: Feb 18, 2019

https://www.academia.edu/38055138/Musimy_obudzi%C4%87_si%C4%99_ze_snu

Musimy obudzić się ze snu
2018
Andrzej  Kobyliński

Konflikt wokół homoseksualizmu w Kościele katolickim dotyczy zasadniczo trzech kwestii. Po pierwsze, jak oceniać tendencję homoseksualną i akty homoseksualne? Po drugie, co sądzić o małżeństwach gejowskich, adopcji dzieci przez pary jednopłciowe i błogosławieniu takich związków w świątyniach katolickich? Po trzecie, czy wolno dopuszczać osoby homoseksualne do święceń kapłańskich i biskupich oraz życia zakonnego? Na te trzy pytania kardynałowie, biskupi, księża i ludzie świeccy udzielają dzisiaj bardzo różnych odpowiedzi.

Show more ▾
Promujemy propozycję kandydatury dra na Dyr.:
https://www.youtube.com/watch?v=U3-O6FelYPg&lc=UgznhQgIEnC_yYIKu9p4AaABAg.8rc1OUIXzoK8rdJ_JsiSbg
pani basia skrzypek na dachu  https://vk.com/wall467751157_449

Wyróżniona odpowiedź:      http://kekusz.pl/

Młodego człowieka, który przybył razem ze mną na tym okręcie, nająłem Sebastiana K. po wypadku, aby służył mi jako tłumacz z polskiego na pidgin szprache dojcz, ze staro, durno niemieckiego dialektu dolnego w mrocznych wiekach średniowiecza wyprowadzone w podskokach, rewoltach, stanach wojny, drogą lichwy; po mistrzowsku władał oboma językami i jeszcze jidysz znał jako trzeci na dodatek wyśmienicie. Z jego pomocą udawało mi się prowadzić udane rozmowy z miejscowymi. Robił cały za moją świtę.

O pół dnia drogi listu do pewnego (siebie) Owsika wyprzedził nas mój goniec, umyślny, posłany dla poprawienia wizerunku postaci skremowanej, spalonej w Zamachu na Adamowicza; coraz to częściej będzie miał obecnie milioner  kontrowersyjny, siedemdziesięcioletni Jurek-Ogórek, kiełbasa i sznurek od snopowiązałki, do odgrywania rolę ludycznej trybuny ludu, o kulach nawet ortopedycznych pokazywany światu dla wzbudzenia trwogi a zarazem politowania nad ofermą ostatnią, Szma Polon, Siema Israel, Siano (we łbie), Słoma (w butach), która nie umiałaby przecież nikogo oszukać w podstępnych rokowaniach geszefciarzy, bez butów oferma, niedojda, niezguła i łajza na ostatek, w samych sznurówkach, z którymi puścił go Wałęsa bez konstrukcji sprawczej przestępstwa, bez wypracowanej wg. pomysłu wiceministra sprawiedliwości Wójcika, bez najmniejszego (hi, hi, hi) zamiaru oszukania kogokolwiek, a tym bardziej bez myśli cynicznego wykorzystania innego, niż jawnie homoseksualne, a gdzie tam ze zamiarem wyłudzenia kredytu 300 milionowego w złotówkach od gołego tak samo kolegi na dorobku, wora w tym samym zakonie PC (Personal Computer, dla niepoznaki), zięcia brata ciotecznego bez adresu internetowego w Panamie, bez szerokopasmowego konta w banku na Wyspach Palikota, Balcerowicza, Rostowskiego, Poloczka i całej reszty współuczestników pielgrzymki nowej ewangelizacji: Panama-Pampers-Poland.


Aby dał znać Królowi, Naczelnikowi Państwa o naszym zbliżaniu się i poprosić dał, aby Jego Majestat zechciał wyznaczyć łaskawie dzień i godzinę, w której zezwoli mi osobiście na zaszczyt zlizania pyłu z jego podnóżka, sięgającego niechajby i samego półdupka. Taki jest właśnie styl dworski w demokratycznym państwie unijnym POLON Europy Trzymorza Stratfor  i odkryłem zarazem, że nie są to jałowe słowa rzucone w Przypowieści Jezusa  na skałę, Szymona, Piotra, Opokę, ponieważ po wyznaczeniu pory audiencji mojemu posłańcowi, który umyślnie nie dotarł do mnie z terminowym przesłaniem Króla, rozkazano mi czołgać się w pocie czoła do kasy, z dwiema grzywnami, na brzuchu tudzież z rozpiętym rozporkiem u spodni, z których przezornie wyciągnięto także dla mojego dobra wcześniej pasek, i zezwolono na lizanie podłogi podczas przybliżania się do Jego Majestatu.

Ale że byłem obywatelem zagranicznym,  po Myśli prawa krajowego POLON, to  dopatrzono się dla mnie specjalnie, że podłoga miała być czysta i kurz miał nie sprawiać udręki, nie poplamiony zeschniętą, starą spermą, nie posklejany strupowato wybroczynami. Jasny i miękki był, jako język mój prosty i giętki na podłodze.

A była to przecież oznaka szczególnej łaski w stosunku do repatrianta przez nikogo nie proszonego do Ojczyzny, po 37 latach wygnania na Zachód, przed przemianami ustrojowymi, przez żydoubowców Kiszczaka, który położył kamień węgielny w Magdalence z udziałem Lecha Kaczyńskiego z Listy Kiszczaka, nomenklatura pod najlepszy na świecie model kurewskiej demokracji policjantów i złodziejów, szurków spod ciemnej latarni Lucyfera.


Stefan Kosiewski udostępnił link.
19 marca 2018

Skripala uśmiercił Sienkiewicz, szef wywiadowców RP na Rosję, współtwórca Ośrodka Studiów Wschodnich

http://www.rp.pl/…/303189949-Sienkiewicz-o-Rosji-Niestety-n…

Bartłomiej Sienkiewicz, współtwórca Ośrodka Studiów Wschodnich, były szef MSWiA powiedział we wywiadzie dla gazety Rzeczypospolita: ...Wydalenie 23 dyplomatów nie jest odpowiedzią na śmierć Skripala. To zaledwie podstawowy gest Wielkiej Brytanii na to, co się stało....
Aktualizacja: 19.03.2018, 14:47
Publikacja: 18.03.2018

Tymczasem rosyjski ambasador w Londynie, Alexander Jakowenko 18.03.2018 • 17:25 stwierdził, że Wielka Brytania nie przedstawiła dotychczas żadnych dowodów, żadnych fotografii, pyta, czy Skripal żyje jeszcze w ogóle?
https://deutsch.rt.com/…/66867-russischer-botschafter-in-l…/

Uśmiercony przez beletrystę Sienkiewicza, czy bele innego żydowina w Polsce Skripal oczywiście jeszcze żyje, bo Sienkiewicz, Singer i Macierewicz z Kaczyńskim są od pisania fikcji historycznych ku pokrzepieniu narodu żydoskiego wybuchami, natomiast gdyby Sienkiewicz został dajmy na to uśmiercony nowiczokiem, to dawno by już nie żył, niezwłocznie po zetknięciu się z gazową bronią chemiczną i nie robiłby przygłup purimowy za fałszywego specjalistę z Ośrodka Studiów Wschodnich, który jest goebellsowską propagandą dla żydoskich debili, którzy udzielają się nie w restauracji "SOWA i Przyjaciele", ale na łamach niewiarygodnej gazety Rzeczpospolita, gorszej od szmatławca żydokomunistycznego wydawanego częściowo w jidysz Fołks Sztyme.

sprowadzają debile (żydoski dziennikarz ze swoim rozmówcą) śmierć na podwójnego agenta: (...)

- Czy śmierć Skripala to tylko problem Wielkiej Brytanii?
- Został zaatakowany cały Zachód. Śmierć Skripala tak samo dotyczy Polski, Czech czy Niemiec jak Wielkiej Brytanii. Jesteśmy we wspólnym systemie bezpieczeństwa, wspólnym systemie gospodarczym i prawnym. Polityka Rosji zmierza do rozbicia tej wspólnoty i ustanowienia stosunków z każdym z tych państw osobno. Jeśli pozwolimy Rosji na osobne rozgrywanie polityki z Wielką Brytanią, osobno z Czechami, osobno z Polską, osobno z Niemcami, to będzie wielki triumf Putina.

Ustawa o IPN już dzieli Polskę z USA, Ukrainą, Izraelem i częścią państw UE.

Putin nie musi się starać, żeby podzielić Polskę z Zachodem. Krótkowzroczna polityka PiS robi to za niego...

Informacje o tej witrynie
rp.pl
Sienkiewicz o Rosji: Niestety, nadchodzą złe czasy
Największym uderzeniem w politykę Putina byłby bojkot mistrzostw świata…

Rozjaśnia się tam czasem, a owszem skuli tego, że jeśli Królowi przyjdzie na myśl zaszczycić wybrańca łaską wyroku skazującego na karę śmierci, którą dla Polaków chciał pierwszy wprowadzić Lech Kaczyński, śp. i minister sprawiedliwości przy nim a zarazem Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro, nakazuje Król w drodze łaski posypanie podłogi pierwiastkiem POLONU, który po polizaniu wpływa skutecznie na samopoczucie zabijanego z takim samym skutkiem śmiertelnym, jak Skripal zabity został przez Sienkiewicza uszczęśliwionego rozmową dla gazety Rzeczpospolita, nie przez beletrystę Literackim Noblem nagrodzonego, ale przez byłego ministra, Bartłomieja (Bartka dla swoich) na zasłużonej emeryturze ministerialnej, bo mu się należała, ciężko myśląc zapracował sobie na nią, niczym Beata Szydło bez myślenia o tym, że za gadane może być pociągnięta nie przez Naród do odpowiedzialności, ale tam być może, gdzie królową ciągali w czasach Rewolucji Francuskiej, jeśli jej tak pilno spod kopalni Brzeszcze do Brukselki, na szafot.

Słyszałem na własne uszy, jak doradca prezydenta Andrzeja Dudy, od bezsensownego tworzenia struktur poziomych w partii rządzącej prorokował, że przegra w hybrydowej III wojnie światowej Król Srogi, Mocarny, a pierwszy poleci łeb zięcia, nie Julka Kornhauserowskiego, ale zięć brata ubeckiego kapusia, który w stanie wojennym podpisał dwie lojalki dla pewności, choć Król nie miał w owym czasie chęci nastawania na jego życie, radził po dobroci oddanie .:.Sprawy  zaległych wierzytelności pod rozwagę sądu koleżeńskiego.

Król znalazł wiele uciechy w moim towarzystwie i nakazał swojemu Bliffmarklubowi, czyli marszałkowi dworu i blichtru po dwakroć większego od świetności Trump Tower w Nowym Jorku, aby wyznaczył pomieszczenia dla mnie i mojej trupy, miejsce przy stole wskazał tłumaczowi mojemu, Sebastianowi K. pod kolumną, ażeby strzały łucznika mowy nienawiści mogły ścigać śmiało, po palcu do celu mierzone i trafiać celnie u podstawy strzelistego łuku gotyckiego.

I wielką sakiewkę złota na drobne wydatki na końcu mi dał, wsadził mnie na członka w Radzie Nadzorczej spółki skarbu państwa na kredyt w stopniu Ober-, Nadsekretarza Stanu zaszczycił, w randze Wicekróla bez prerogatyw. Pozostałem na okresie próbnym trzy miesiące, po czym rozwiązałem umowę na piśmie ze skutkiem natychmiastowym, bez zachowania ustawowego okresu wypowiedzenia, uznając za bardziej roztropne w Odyssei mojej, skromnie na rencie inwalidzkiej dożywać z rodziną.

audio: https://gloria.tv/audio/eUAqWyTWxaHS3Nk3rx2dxqaRX

Z Panem Bogiem Z Frankfurtu nad Menem odczytał Stefan Kosiewski Rozdział IX Podróż do Kaczuty i innych krajów, z Podróży Gullivera w przekładzie Macieja Słomczyńskego, palimpsestu zaczytanego, miejscami nieczytelnego wręcz z powyłamywanymi zębami stronic we wychodku, sławojce wydania Bartelsmann Sp. z o.o. dla klubu Swiat Książki Warszawa 1998 Szczęść Boże Państwu, Glück Auf.   https://vk.com/wall467751157_450


https://ligon.wordpress.com/2019/02/21/kuzynka-premiera-morawieckiego/

https://vk.com/wall467751157_450

| < Luty 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
statystyka