pidgin_szprache na gruncie słowiańskich języków indogermańskich jest chętnie używaną mową żywą, płynnie przechodzącą naturalne zmiany leksykalne, morfologiczne i składniowe, w odróżnieniu od sztucznego gadanego nowohebrajskiego iwrit, który w praktyce liturgicznej syjonizmu globalistów odróżnia się zasadniczo w sposób pokojowy od innych języków semickich
piątek, 07 marca 2014
Panie Lisiecki, a pocałuj Pan Polaków w dupę, zamiast protestować przed rosyjską ambasadą...
 Henryk Kreuz:
Powtórzę.
 
Panie Lisiecki, a pocałuj Pan Polaków w dupę.
 
Trzeba było protestować przed ambasadą USA kiedy napadała Irak, Afganistan, Libię, Serbię, kiedy porywa ludzi, więzi bez oskarżeń, bez prawa do obrony, prawa do sądu, torturuje, kiedy grabi własność innych Narodów, ot chociażby Polskę obdarowując nas swoim kryzysem finansowym wprowadzając do naszego systemu bankowego (i innych wybranych podbitych narodów) ich puste dolary wypuszczone na rynek zewnętrzny dla ratowania swojego systemu bankowego, za co otrzymują towar i dobra jakie sobie zażyczą. Tylko na to jesteście za głupi, aby zrozumieć jak pracujecie, finansujecie wojny i napaści USA i na ich materialny status.
 
 


Faszystowska partia żydowska UDAR należąca do boksera Kliczki przejmuje koncern medialny United Media Holding (UMH) po obalonym w zamachu prezydencie Janukowyczu, który formalnie należał do 27-letniego Serhija Kurczenko. Ten robił od czerwca 2013 r. za żydowskiego oligarchę, a uciekł z Ukrainy z Janukowyczem. Syndyk masy opuszczonej, rewolucyjny Jaceniuk  zaniżył już dziesięciokrtrotnie wartość koncernu, którego Kliczko nie chce ukraść, lecz sprywatyzoować za darmo, lub symboliczną hrzywnę, nałożoną na Narody Ukrainy przez Majdan. http://sowa.quicksnake.org/judaica/oLIGARCHIA-YDOWSKA-NA-uKRAINIE-I-eLITY-pOLITYCZNE-W-pOLSCE

 
~valdi do ~Polak myslacy: Przecież sprawa snajperów została wyjaśniona i jest jasna. Premier Estonii potwierdził, co prawda z ubolewaniem, że podsłuchana jego rozmowa telefoniczna z p. Ashton dotycząca sytuacji na Ukrainie, w tym kwestia snajperów, jest autentyczna. W rozmowie tej informował p. Ashton, że będąc na w Kijowie rozmawiał z jedną z lekarką opiekująca sie na majdanie zarówno postrzelonymi demonstrantami jak i berkutowcami. Stwierdziła ona, że po analizie pocisków, może autorytatywnie stwierdzić, że nie były one wystrzelone z broni, że wg niej nie strzelano z broni , która jest na wyposażeniu Berkutu. Gdy poszła z tą informacja do szefostwa tzw "opozycji" na majdanie - kazano jej się zamknąć i nie dotykać tej kwestii. Wiem to z zachodnich mediów, bo nasze media , w tym ONET, wczoraj faktycznie podały info na temat autoryzacji tej rozmowy z p. Ashton, ale jakby z zażenowaniem.  http://biznes.onet.pl/forum/ukrainski-koncern-medialny-moze-trafic-w-rece-poli,1,1104651,127759446,czytaj.html

 Henryk Kreuz:

Ta piłka Pana wykończy. Tylko czemu tą piłką zawracasz Pan d. innym?


                                NA KREUZA


czepia się
Kreuz symbolu Polaków, jak
gówno dupy orła z koroną i z krzyżem.

Kreuz, to krzyż po niemiecku i w jidysz
hucpa, którą biedny głupiego raduje.    Z Ogrodu Fraszek Stefana Kosiewskiego

czwartek, 26 listopada 2009
subkultura żydochłopska: konia wal
 Henryk Kreuz:

Ta piłka Pana wykończy. Tylko czemu tą piłką zawracasz Pan d. innym?


zyd Henryk Kreuz wystapil w obronie

zorganizowanej, żydowskiej bandy

zrobil to podpisujac sie imieniem i nazwiskiem
dlatego zyd glupi jest

http://groups.google.de/group/sowa-frankfurt/browse_thread/thread/557164ed8dec37de?hl=pl

Videos

Default

http://apps.facebook.com/reverbnation_fb/artist/sowa


Bialy Orzel SOWA

23:50, kulturzentrum , Henryk Kreuz
Link Dodaj komentarz »
sobota, 13 grudnia 2008
Henryk Kreuz: Moj glos do dyskusji w sprawie 13 grudnia 1981 roku oraz p. Jaruzelskiego i Kuklinskiego.

 Henryk Kreuz

Dzisiaj najglosniej krzycza prawdziwi zdrajcy, platni wspolpracownicy wywiadow obcych panstw, ktore za ich sprawa opanowaly Polske po 1989 roku, ktorzy chca ukryc, zaciemnic swoj udzial w tym co stalo sie z Polska i Polakami po 1989 roku.

Po 1989 roku w wolnym kraju wolnych ludzi pierwsza ustwa uregulowano by sprawe Polakow uwiklanych we wspolprace z obcymi wywiadami w czasie wojny blokow: wschodniego z zachodnim, zarowno z wywiadami wschodnimi jak i zachodnimi. 
Powinna to byc "Ustawa o ujawnieniu wspolpracy z obcymi wywiadami", ktorej istota powinno byc to, ze ujawnienie takiej wspolpracy nie powinno pociagac za soba zadnej odpowiedzialnosci, ale jej zatajenie powinno skutkowac bezwzgledna kara smierci w przypadku dowiedzenia takiej wspolpracy.

Nie byloby wtedy "wyprzedazy" majatku polakow za symboliczne grosze, ktora w rzeczywistosci byla podzialem lupow wojennych przez zwyciezcow wojny informacyjnej nad zwyciezonymi, a rzekoma "sprzedaz", "prywatyzacja" tylko tego kamuflarzem.

Bez takiej ustawy niemozliwym bylo powstanie suwerennego Panstwa Polskiego, Panstwa potrafiacego zadbac o interes swoich obywateli.

Henryk Kreuz
12.12.2008
http://de.groups.yahoo.com/group/sowa/message/238

01:07, kulturzentrum , Henryk Kreuz
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 14 września 2008
O potrzebie porozumienia się Polaków z Rosjanami nad głowami obecnej nomenklatury RP , Henryk Kreuz i Stanisław Tymiński

 Henryk Kreuz

From: Henryk Kreuz [mailto:hkreuz@o2.pl]
Sent: September-13-08 12:18 PM

(...) Np. odrzucenie konfrontacji silowej, a zastapienie jej cywilizowana wymina handlowa to nie rusofilskosc. Gdyby mialo to oznaczac rusofilskosc, to znaczyloby, ze wszystkie kraje ktore maja wieksza wymiane handlowa z Rosją jak Polacy to rusofile! Zawsze to lepiej wymienic ziemniaki na gaz czy rope, anizeli zaciagac kredyty dolarowe na zaplate (...).

  Stan Tyminski

----- Original Message -----
To: 'Henryk Kreuz' ; 'SOWA'

Szanowny Panie Kreuz:

Absolutnie przyznaje Panu racje – taka wlasnie powinna byc nasza polityka w stosunkach z Rosja.

Niestety wielu jeszcze nie doroslo aby to zrozumiec albo sa pod wplywem wrogiej nam Polakom propagandy.

Jako ze zna Pan doskonale jezyk niemiecki z pewnoscia moze nam Pan powiedziec ile korzystaja Niemcy na handlu z Rosja.

Zawsze mam nadzieje ze Polska kiedys wypelni swoja historyczna i geograficzna role jako pomost miedzy Wschodem i Zachodem ale naszym odwiecznym wrogom ze spolki PO-PIS SA zawsze udaje sie nas i Rosjan poroznic.

Serdecznie pozdrawiam,

Stanislaw Tyminski

Acton, Kanada

http://groups.google.de/group/sowa-frankfurt/browse_thread/thread/a2bac5e375c2a29a?hl=pl
01:36, kulturzentrum , Henryk Kreuz
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 26 sierpnia 2008
Pomyje polityki USA w Polsce a mentalność Chazarów na tle Kosowian - Henryk Kreuz na ważny temat:
Uloupené Kosovo 1

1. část dokumentu
Tags:   uloupene   kosovo   dokument   uloupené   stolen

  http://de.youtube.com/view_play_list?p=94AE572F45A3CBA6
Mieszkancami prowincji Serbii Kosowo sa Albanczycy glownie naplywowi, ktorzy od 45 roku uciekali z Albanii do przyleglej Serbii, a ci "zli" Serbowie nie wydalali ich do Albanii, bo tam zgniliby w wiezieniach za ucieczke z raju.

W latach 80 bylem tam wielokrotnie i widzialem problem Serbow z ta naplywowa ludnoscia. Charakterystyczne dla niej było to, ze swoj wszelki brud wyrzucala za plot swojego obejscia lacznie z odchodami.

Jestem teraz w Polsce i nie ma tu Albanczykow z Kosowa, ale wyglada jakby tu byli od zawsze. W lasach, obok osiedli, obok ogrodzonych domow - tak za plotem, obok ogrodkow dzialkowych widze, ze Nas Polakow wiele laczy z Albanczykami z Kosowa czy tez jak kto woli "Kosowarami" - jest to mentalnosc. Kto wie, moze nawet wlasnie to ta mentalna bliskosc rzadzacych Polska z Kosowarami była przyczyna uznania Kosowa, Wielkiego Brata Sama.

Jednak nie sadze, ze pojdzie za tym intensywana wymiana turystyczna.
My nie lubimy cudzego brudu u siebie, za to uwielbiamy brudzic innym, za plotem, sasiadowi wylac pomyje,  odchody - i jak widac ta mentalnosc jest tez podstawa dotychczasowej polskiej polityki zagranicznej wobec Bialorusi czy Rosji nawet jak potrzebujemy od Rosji jej zasobow energetycznych nie mniej, jak uchodzcy Albanscy potrzebowali pomocy Serbow

 Henryk Kreuz

http://groups.google.de/group/sowa-frankfurt/browse_thread/thread/2be1ca21703e4a01?hl=pl
10:38, kulturzentrum , Henryk Kreuz
Link Dodaj komentarz »
środa, 21 listopada 2007
Henryk Kreuz: chcemy wiedziec, kto zaplacil te marne grosze za uczynienie z Polakow niewolnikow we wlasnym domu.

 Henryk Kreuz

Panie Walesa! Jestem pewnym, ze Pan Tyminski nie dalby Panu zlotowki. 

Pan Tyminski mial prawo zadac Panu pytanie, kazdy Polak ma prawo zadac Panu to samo pytanie:
Od kogo wzial Pan 10 milionow dolarow na prezydencka kampanie wyborcza w 1990 roku?
Kto byl tym "dobrym wujkiem"?

Obecny dlug Polski to 250 mld USD (miliardow dolarow), obsluga tego dlugu to 5 000 zl rocznie na kazda polska rodzine, przymierajaca glodem rodzine.
Polska nie ma dochodow z tytulu wlasnosci przedsiebiorstw, poniewaz wlasnosc zostala przekazana obcym panstwom i firmom, ktore czerpia dochody z tej wlasnosci.

Panie Walesa powiedz Pan, kto dal Panu te 10 milionow dolarow na kampanie w 1990 roku?
Chcemy poznac tego darczynce, chcemy wiedziec kto zaplacil te marne grosze za uczynienie z Polakow niewolnikow we wlasnym domu.
Przed tym pytaniem Pan nie ucieknie. Polacy beda je zadawac coraz czesciej.

Henryk Kreuz

----- Original Message -----
Sent: Wednesday, November 21, 2007 11:10 AM
Subject: Re: [exclusiv] redakcja iskry.pl: 10 mln dolarow Walesy
http://de.groups.yahoo.com/group/exclusiv/message/203
http://de.groups.yahoo.com/group/sowa-frankfurt/message/949

----- Original Message -----
Sent: Tuesday, November 20, 2007 7:51 PM
Subject: Re: [exclusiv] redakcja iskry.pl: Dlaczego Wałęsa kłamie?

Walesa powiedz szczerze skad miales ponad 10 milionow dolarow na wybory prezydenckie - za czyje pieniadze oplacono twoja kampanie wyborcza w 1990 roku?
Ja wtedy wydalem tylko $350,000 na swoja kampanie wyborcza bo nie bylo potrzeby aby wydac wiecej pieniedzy.
Czy to prawda ze ci na koniec dorzucono kartki wyborcze do urn w duzych miastach na twoja korzysc?
Zadne twoje archiwa i teczki nie maja odpowiedzi na te pytania.
Stanislaw Tyminski

http://de.groups.yahoo.com/group/exclusiv/message/200

Lech Wałęsa sierpien 2007 www.yur.tv/user/sowa

Dnia 21 listopada 2007 6:51 "Lech Walesa" napisał:

nie pamiętasz od Ciebie

http://de.groups.yahoo.com/group/exclusiv/message/201
http://pkn.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?297480

15:36, kulturzentrum , Henryk Kreuz
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 20 listopada 2007
Henryk Kreuz: Panie Wałęsa, zgrywasz Pan przed Polakami biedaka którego nie stać na leczenie

 Henryk Kreuz

Panie Wałesa! "Nie rżnij Pan głupa". Nie musisz.

Autorowi chodziło o co innego, że zgrywasz Pan przed Polakami biedaka którego nie stać na leczenie. Poza tym, wszczepień rozruszników serca dokonuje się Polsce wiele, nie jest koniecznym w USA za 100 tysięcy USD.

A to że Panu bogaci z USA płacą za Pańskie wystąpienia? hmmm.
Był Pan ich dobrą inwestycją. Dużo zarobili dzięki Panu, kosztem Polski i Polaków to i Pana utrzymują. 

             Dnia 20 listopada 2007 14:42 Lech Wałęsa tlen.pl> napisał(a):

Odpowiedź na pojawiające się pretensje za płatne moje wystąpienia.

Ja w swoich wystąpieniach czy się komuś podoba, czy nie, mówię, co myślę tak o przeszłości jak i przyszłości Polski, Europy, czy Świata, nie podlizuję się nikomu, nie zdradzam nikogo, nie reklamuję niczego, chodź robią to inni podobni do mnie.To są moje autorskie przemyślenia i wystąpienia, ponieważ to interesuje i podoba się, mam zamówieni.[ kontrakty] na następne lata. Czasami robię to darmowo jak na przykład dla Polskiej uczącej się młodzieży CZASAMI ZA PIENIĄDZE od bogatych. Czy można tu mieć uzasadnione wątpliwości, czy pretensje? L. Wałęsa powiedz szczerze czy wypada?

----- Original Message -----
Sent: Tuesday, November 20, 2007 12:48 PM
Subject: [exclusiv] redakcja iskry.pl: Dlaczego Wałesa kłamie?


Czyli o pieniądzach słów kilka

Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że były Prezydent Rzeczpospolitej, Lech Wałęsa, ma problemy z sercem. Jak wyznał - musi poddać się zabiegowi przeszczepu lecz taki zabieg jest niezwykle drogi. Chodzi o kwotę prawie 100 000 $, czyli 280 000 tysięcy złotych. Była to smutna wiadomość, smutna z prozaicznego powodu - współczuję każdemu choremu, zwłaszcza gdy musi poddać się zabiegowi na który nie ma pieniędzy.
http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=557&ac=0&Itemid=147
----- Original Message -----
Sent: Monday, November 19, 2007 11:09 PM
Subject: Dlaczego Wałesa kłamie?

http://de.groups.yahoo.com/group/exclusiv/message/197

18:55, kulturzentrum , Henryk Kreuz
Link Dodaj komentarz »
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
statystyka