pidgin_szprache jest używaną globalnie mową żywą, przechodzącą naturalne zmiany leksykalne, morfologiczne i składniowe, w odróżnieniu od hebrajskiego iwrit , który nie posiadał charakteru codziennego języka mówionego będąc językiem literatury i liturgii
środa, 27 czerwca 2018
Neojudaistyczna idea CYWILIZACJI JUDEOSŁOWIAŃSKIEJ i z niej kpiny na Zjeździe „Slovanska Praha – 2018”
Instytut Niebopolityki


https://twitter.com/sowa/status/1012034387460882432

Fw: Neojudaistyczna idea CYWILIZACJI JUDEOSŁOWIAŃSKIEJ i z niej kpiny na Zjeździe „Slovanska Praha – 2018”
Marek Glogoczowski
Gestern, 19:44"Undisclosed-Recipient:;"@interia.pl
Wprowadzenie/Введение po polsku do reportażu ze “Słowiańskiej Pragi 2018” rozesłanego 3 dni temu.
 
Poniżej reportaż – po rosyjsku, który mające 45+ lat osoby wykształcone w Polsce winny jeszcze trochę pamiętać – z „najbardziej ateistycznego” państwa w Europie.
 
(Tekst po rosyjsku można, z nienajgorszym skutkiem – KAWAŁEK PO KAWAŁKU – tłumaczyć za pomocą urządzenia https://translate.google.pl/?hl=pl )

 Wewnątrz dwa fajne filmiki. Jeden doskonały pod względem artystycznym, ewidentnie przygotowany przez anglojęzyczne „polskopatriotyczne” służby „Wielkiego Boga Manitou” znad rzeki Potomac za Wielkim Jeziorem, nt. „prawdziwie słowiańskich o(b/d)chodów” 11 listopada 98 r. W(P)RP w Warszawie.

A drugi (a dokładnie trzeci) filmik w mym „raporcie ze Słowiańskiej Pragi” jest zapisem fragmentu „dziejowych obrad” na temat iście HEROICZNEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA “Wielkiej Przebudowy (Wszech)Świata” pod tytułem Tworzymy Jedną Światową Wielką Religię (T-P-D). Główny referat na ten temat został wygłoszony przez rabina Pinkasa Połońskiego z Izraela, w Wielkiej Chóralnej Synagodze w Petersburgu (d. Leningradzie) w roku 97 WPR.

Przyznaję, że nie widzę innego sposobu odejścia od tej BIBLIJNEJ ZMORY LUDZKOŚCI — która wg. Johna Strugnella (1990) nie powinna istnieć, a według mego amerykańskiego kolegi,  znanego w Polsce pisarza dr Michaela Jonesa nosi imię “Synagogi Szatana” (2007) — jak poprzez znalezienie daty w historii, kiedy to JUDAIŚCI zostali na wiele dekad poskromieni (w szczególności chodzi o gigantyczną sektę-mafię Chabad Lubawicz, która na przełomie lat 1980/90 opracowywała program PRYWATYZACJI likwidowanego ZSRR). Ta “światotwórcza” sekta została, po Wielkiej Proletariackiej Rewolucji Październikowej, przez bolszewików wypędzona z ZSRR (głównie do USA). Wtedy to zlikwidowano w ZSRR ponad połowę synagog, stosunkowo nawet więcej niż kościołów oraz cerkwi prawosławnych. Kraje Słowiańskie pod przywództwem ZSSR po II WŚ stały się wiodącą siłą w świecie, dającą coraz liczniejszym krajom (przede wszystkim Chinom 1949) przykład jak się uwolnić od dyktatu żydo-watykano-bankierskiej masonerii. Stąd wnioskuję, że i początek NOWEJ ANTYJUDAISTYCZNEJ ERY należy zacząć liczyć od zwycięstwa Wielkiej Proletariackiej Rewolucji Październikowej (w skrócie WPR(P), które to datowanie zastąpiło by przestarzałe A.D.!

Globalna “Superkultura T-P-D” (Technika-Pieniądz-Dupa), w niej “Słowiańska Praga 2018” (i pozdrowienia dla niej od prezydenta Czech Miłosza Zemana)

(rok 2018 proponuję nazywać ROKIEM 101 po Wielkiej Proletariackiej Rewolucji Październikowej) http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2018/06/Piskorski-i-MG-v-Minske-2011.jpg

Od prawej: dr Mateusz Piskorski, dr Marek Głogoczowski, antyglobalistki, -ści z Austrii, Belgii, Francji, Białorusi i Rosji

http://markglogg.eu/?p=2257

(...) Z antyglobalistycznym wszechsłowiańskim pozdrowieniem “Niech Żyje Ziemia!

Przypisy

  Globalization: The Project of “Flat Earth” and Flat Brain Cortices – but No Dialogue of Civilizations Ahead - http://www.adelaideinstitute.org/Dissenters/shamir1.htm ; także http://www.amerika.org/texts/religious-roots-of-american-superpower-marek-glogoczowski/; w kwartalniku “World Affairs”, New Delhi vol. 7, no 4, 2003, itd.

  1. Przypominam raz jeszcze definicję Antyzoologizmu, zawartą w mej pracy doktorskiej „’Antyzoologiczna’ filozofia społeczno-polityczna Noama Chomsky’ego” (2002):

Antyzoologizm – niechęć do uwzględniania pokrewieństwa gatunku ludzkiego z innymi gatunkami zwierząt, a w szczególności z ssakami naczelnymi. Antyzoologizm występował już w starożytności, w cywilizacji judaizmu, w której zwierzęta traktowano jako czysto utylitarne przedmioty służące, m. innymi, do przerzucania na nie ludzkich grzechów (są to, wytwarzające tzw. zafałszowaną świadomość, rytuały “grzechów odkupienia” opisane w “Księdze Kapłanów” Pięcioksięgu). W czasach nowożytnych antyzoologizm najsilniej się rozwinął w opartej na Biblii cywilizacji anglosaskiej, w której też pojawiły się zrytualizowane metody przerzucania win na odpowiednio dobrane “kozły ofiarne”. Antyzoolodzy – zazwyczaj utożsamiani z kartezjanistami i (neo)darwinistami – negują, wynikający z lamarckowskich Praw Zoologii twórczy, rozwojowy charakter podejmowanych przez ludzi i zwierzęta wysiłków, przypisując losowemu przypadkowi wszelką nowość w biosferze.

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Marek-Glogoczowski

Instytut Niebopolityki

Благодарим! И с Новым годом!!!
03.01.2018 Алексей Назаревский В-73

https://issuu.com/kulturzentrum/stacks/a2d86f444649425b84bdd32031856201

https://vk.com/wall467751157_203


sobota, 14 kwietnia 2018
Zgłoszenie przestępstwa: dr Marek Głogoczowski, Zakopane 14.04.2018 dokonał ataku na grupę sowamagazyn

  dotyczy: Declaracion...  załącznik 23kB

  • Marek Glogoczowski

    11. Apr. 14:12

https://de.groups.yahoo.com/neo/groups/sowamagazyn/conversations/messages/2567

Dr. Marek Głogoczowski

Zakopane


Drogi Marku,

w przesyłce, którą przysłałeś do grupy jest informacja o przestępstwie dokonanym w internecie na szkodę P.Clark@osjspm.org , którego muszę zawiadomić, żeby nie klikał we własny link: http://www.osjspm.org/majordoc_laborem_exercens_official_text.aspx 

jeśli nie chce usłyszeć arabskiej muzyczki i zobaczyć informacji: Hacked By 57.ALAY 


Fw: HEBRAISM : the Backbone of “I First” Planetary Empire HEBRAISM : the Backbone of “I First” Planetary Empire By “Markglogg” a Gentile philosopher from Zakopane, PL http://markglogg.eu/?p=2185 Introduction vor 1 Stunde

https://de.groups.yahoo.com/neo/groups/sowamagazyn/conversations/messages/2569

potwierdzenie wysłania zgłoszenia z fotką Marka G.


https://www.facebook.com/me.sowa/posts/393384767795526

http://senat.blox.pl/2018/04/dr-Marek-Glogoczowski-Zakopane-w-dniu-agresji-USA.html

poniedziałek, 18 grudnia 2017
jak bogata żydówka, matka Lenina kupiła stanowisko państwowe dla swojego męża adwokata żydoskiego


Drogi  Marku,

Taka to była job twoju mać żydobolszewicka szlachta w carskiej Rosji wolnomularzy, że jak bogata żydówka,  matka Lenina kupiła stanowisko państwowe dla swojego męża adwokata żydoskiego, to do tego stanowiska był przypisany stopień szlachecki, tyle powinien portal Putinowski wiedzieć, nie wrzucaj guana do grupy uznanych, pa przed świętami Bożego Narodzenia


https://de.groups.yahoo.com/neo/groups/sowamagazyn/conversations/messages/2499

| < Sierpień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
statystyka