pidgin_szprache na gruncie słowiańskich języków indogermańskich jest chętnie używaną mową żywą, płynnie przechodzącą naturalne zmiany leksykalne, morfologiczne i składniowe, w odróżnieniu od sztucznego gadanego nowohebrajskiego iwrit, który w praktyce liturgicznej syjonizmu globalistów odróżnia się zasadniczo w sposób pokojowy od innych języków semickich
Blog > Komentarze do wpisu
Neojudaistyczna idea CYWILIZACJI JUDEOSŁOWIAŃSKIEJ i z niej kpiny na Zjeździe „Slovanska Praha – 2018”
Instytut Niebopolityki


https://twitter.com/sowa/status/1012034387460882432

Fw: Neojudaistyczna idea CYWILIZACJI JUDEOSŁOWIAŃSKIEJ i z niej kpiny na Zjeździe „Slovanska Praha – 2018”
Marek Glogoczowski
Gestern, 19:44"Undisclosed-Recipient:;"@interia.pl
Wprowadzenie/Введение po polsku do reportażu ze “Słowiańskiej Pragi 2018” rozesłanego 3 dni temu.
 
Poniżej reportaż – po rosyjsku, który mające 45+ lat osoby wykształcone w Polsce winny jeszcze trochę pamiętać – z „najbardziej ateistycznego” państwa w Europie.
 
(Tekst po rosyjsku można, z nienajgorszym skutkiem – KAWAŁEK PO KAWAŁKU – tłumaczyć za pomocą urządzenia https://translate.google.pl/?hl=pl )

 Wewnątrz dwa fajne filmiki. Jeden doskonały pod względem artystycznym, ewidentnie przygotowany przez anglojęzyczne „polskopatriotyczne” służby „Wielkiego Boga Manitou” znad rzeki Potomac za Wielkim Jeziorem, nt. „prawdziwie słowiańskich o(b/d)chodów” 11 listopada 98 r. W(P)RP w Warszawie.

A drugi (a dokładnie trzeci) filmik w mym „raporcie ze Słowiańskiej Pragi” jest zapisem fragmentu „dziejowych obrad” na temat iście HEROICZNEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA “Wielkiej Przebudowy (Wszech)Świata” pod tytułem Tworzymy Jedną Światową Wielką Religię (T-P-D). Główny referat na ten temat został wygłoszony przez rabina Pinkasa Połońskiego z Izraela, w Wielkiej Chóralnej Synagodze w Petersburgu (d. Leningradzie) w roku 97 WPR.

Przyznaję, że nie widzę innego sposobu odejścia od tej BIBLIJNEJ ZMORY LUDZKOŚCI — która wg. Johna Strugnella (1990) nie powinna istnieć, a według mego amerykańskiego kolegi,  znanego w Polsce pisarza dr Michaela Jonesa nosi imię “Synagogi Szatana” (2007) — jak poprzez znalezienie daty w historii, kiedy to JUDAIŚCI zostali na wiele dekad poskromieni (w szczególności chodzi o gigantyczną sektę-mafię Chabad Lubawicz, która na przełomie lat 1980/90 opracowywała program PRYWATYZACJI likwidowanego ZSRR). Ta “światotwórcza” sekta została, po Wielkiej Proletariackiej Rewolucji Październikowej, przez bolszewików wypędzona z ZSRR (głównie do USA). Wtedy to zlikwidowano w ZSRR ponad połowę synagog, stosunkowo nawet więcej niż kościołów oraz cerkwi prawosławnych. Kraje Słowiańskie pod przywództwem ZSSR po II WŚ stały się wiodącą siłą w świecie, dającą coraz liczniejszym krajom (przede wszystkim Chinom 1949) przykład jak się uwolnić od dyktatu żydo-watykano-bankierskiej masonerii. Stąd wnioskuję, że i początek NOWEJ ANTYJUDAISTYCZNEJ ERY należy zacząć liczyć od zwycięstwa Wielkiej Proletariackiej Rewolucji Październikowej (w skrócie WPR(P), które to datowanie zastąpiło by przestarzałe A.D.!

Globalna “Superkultura T-P-D” (Technika-Pieniądz-Dupa), w niej “Słowiańska Praga 2018” (i pozdrowienia dla niej od prezydenta Czech Miłosza Zemana)

(rok 2018 proponuję nazywać ROKIEM 101 po Wielkiej Proletariackiej Rewolucji Październikowej) http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2018/06/Piskorski-i-MG-v-Minske-2011.jpg

Od prawej: dr Mateusz Piskorski, dr Marek Głogoczowski, antyglobalistki, -ści z Austrii, Belgii, Francji, Białorusi i Rosji

http://markglogg.eu/?p=2257

(...) Z antyglobalistycznym wszechsłowiańskim pozdrowieniem “Niech Żyje Ziemia!

Przypisy

  Globalization: The Project of “Flat Earth” and Flat Brain Cortices – but No Dialogue of Civilizations Ahead - http://www.adelaideinstitute.org/Dissenters/shamir1.htm ; także http://www.amerika.org/texts/religious-roots-of-american-superpower-marek-glogoczowski/; w kwartalniku “World Affairs”, New Delhi vol. 7, no 4, 2003, itd.

  1. Przypominam raz jeszcze definicję Antyzoologizmu, zawartą w mej pracy doktorskiej „’Antyzoologiczna’ filozofia społeczno-polityczna Noama Chomsky’ego” (2002):

Antyzoologizm – niechęć do uwzględniania pokrewieństwa gatunku ludzkiego z innymi gatunkami zwierząt, a w szczególności z ssakami naczelnymi. Antyzoologizm występował już w starożytności, w cywilizacji judaizmu, w której zwierzęta traktowano jako czysto utylitarne przedmioty służące, m. innymi, do przerzucania na nie ludzkich grzechów (są to, wytwarzające tzw. zafałszowaną świadomość, rytuały “grzechów odkupienia” opisane w “Księdze Kapłanów” Pięcioksięgu). W czasach nowożytnych antyzoologizm najsilniej się rozwinął w opartej na Biblii cywilizacji anglosaskiej, w której też pojawiły się zrytualizowane metody przerzucania win na odpowiednio dobrane “kozły ofiarne”. Antyzoolodzy – zazwyczaj utożsamiani z kartezjanistami i (neo)darwinistami – negują, wynikający z lamarckowskich Praw Zoologii twórczy, rozwojowy charakter podejmowanych przez ludzi i zwierzęta wysiłków, przypisując losowemu przypadkowi wszelką nowość w biosferze.

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Marek-Glogoczowski

Instytut Niebopolityki

Благодарим! И с Новым годом!!!
03.01.2018 Алексей Назаревский В-73

https://issuu.com/kulturzentrum/stacks/a2d86f444649425b84bdd32031856201

https://vk.com/wall467751157_203


środa, 27 czerwca 2018, kulturzentrum

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
statystyka