pidgin_szprache na gruncie słowiańskich języków indogermańskich jest chętnie używaną mową żywą, płynnie przechodzącą naturalne zmiany leksykalne, morfologiczne i składniowe, w odróżnieniu od sztucznego gadanego nowohebrajskiego iwrit, który w praktyce liturgicznej syjonizmu globalistów odróżnia się zasadniczo w sposób pokojowy od innych języków semickich
Blog > Komentarze do wpisu
Premier Indii, Narendra Modi na otwarciu w Davos; SB Wałęsa młody Morawiecki na cenzurowanym

Wałęsa jest sukcesywnie wymazywany z historii przez rządzącą w Polsce partię, która „próbuje przemodelować demokrację, którą Wałęsa pomagał budować”. 

Na publikację uwagę zwrócił sam zainteresowany, który zamieścił link do internetowego wydania dziennika. Lech Wałęsa stwierdził przy tym, że "w Polsce mamy faszyzm" i tym groźnym problemem powinni zająć się Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki, zamiast wymazywania byłego przywódcy Solidarności z historii Polski.

Lech Wałęsa

16 godz. ·

W Polsce mamy Faszyzm to nie sa żadne incydenty.Kaczynski,Morawiecki i PIS zamiast wziąć się zdecydowanie za groźny problem to tylko o tym mówią jednocześnie usiłując wymazać mnie z historii.
https://www.wsj.com/…/polands-new-nationalist-rulers-are-er…

Poland’s New Nationalist Rulers Are Erasing Lech Walesa From History
The once-Communist state is again a battleground for the soul of Europe as populists try to dismantle the post-Cold War liberal order, fueled by…
wsj.com

https://twitter.com/k_berenda/status/955783051866443776

Sowa Magazyn

Czynności

Zum 47. Weltwirtschaftsforum, u.a. mit der Eröffnungsrede des indischen Premierministers Narendra Modi und einem Schaltgespräch mit Prof. Dennis Snower (Präsident des Instituts für Weltwirtschaft, Kiel)
http://www.phoenix.de/content/phoenix/tv_programm/vor..

Lubię to Wyświetl listę oceniających Skomentuj Podziel się Wyświetl listę osób, które podzieliły się 13 

https://vk.com/wall467751157_16

wtorek, 23 stycznia 2018, kulturzentrum

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
statystyka