pidgin_szprache na gruncie słowiańskich języków indogermańskich jest chętnie używaną mową żywą, płynnie przechodzącą naturalne zmiany leksykalne, morfologiczne i składniowe, w odróżnieniu od sztucznego gadanego nowohebrajskiego iwrit, który w praktyce liturgicznej syjonizmu globalistów odróżnia się zasadniczo w sposób pokojowy od innych języków semickich
Blog > Komentarze do wpisu
bo wiadomo z jakich przyczyn, Państwa Polskiego dziś brak.
sowa (») | 15. 6. | read: 130× | comments: 0
frankfurt/sowa/andzelika-borys-lech-kaczynski-foto-jacek-turczyk-pap.jpg

Prezydent RP śp. Lech Kaczyński i witana tradycyjnie po żydowsku na Zamku Królewskim w Warszawie Angelika Borys z rozłamowego Związku Polaków na Białorusi finansowanego przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej.

Szanowny Panie Jerzy,

dotarły do mnie Pana refleksje - gorzkie lecz prawdziwe - o tym czym żyje nasze  biedne i umęczone państewko... bo wiadomo z jakich przyczyn, Państwa Polskiego  dziś brak.
Otóż, niektórzy z dyskutantów proponują zawiązać ruch narodowo-polski, który by  przywrócił naszemu krajowi cechy państwowości. Myślę, że Ruch - tak, ale nie  społeczny/ tylko skuteczny - oparty na ludziach honoru i twardych zasadach  sprawiedliwości społecznej. Jednak ten ruch - to wojsko - może być skuteczne jedynie w warunkach absolutnego zaufania do siebie, lojalności i w jakimś sensie w tajemnicy, a z tym już jest gorzej.

Dzisiaj - będąc śledzeni i inwigilowani - nie mamy pewności czy nas ktoś w nocy nie zagląda pod kołdrę. Na przykład, dzisiaj /niby w związku z ciszą wyborczą/ o godzinie 00.02 do rana zostałem pozbawiony telefonów i internetu i jakby coś się stało w nocy z moją 84-letnią mamą, to nie potrafiłbym wezwać pogotowia i jej uratować. Polakom jest potrzebna więź skuteczna, która zadziała nawet wtedy, jak im powyłączają wszystkie telefony. Zastanówmy się nad tym, jak ową więź trzeba stworzyć??...
Pozdrawiam Pana,

Wiktor Dmuchowski z Częstochowy

 read on http://groups.google.com/group/sowamagazyn/browse_thread/thread/e536e1b140364a0d?hl=pl
sobota, 20 listopada 2010, kulturzentrum

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
statystyka