pidgin_szprache na gruncie słowiańskich języków indogermańskich jest chętnie używaną mową żywą, płynnie przechodzącą naturalne zmiany leksykalne, morfologiczne i składniowe, w odróżnieniu od sztucznego gadanego nowohebrajskiego iwrit, który w praktyce liturgicznej syjonizmu globalistów odróżnia się zasadniczo w sposób pokojowy od innych języków semickich
Blog > Komentarze do wpisu
bo może to być zwyczajna ludzka choroba, przecież tak niezdrowy tryb życia ta kobieta prowadziła
Written by sowa (») 15.6.2010 13:35 in category Związek Polaków na Białorusi


Prezydent RP śp. Lech Kaczyński i witana tradycyjnie po żydowsku na Zamku Królewskim w Warszawie Angelika Borys z rozłamowego Związku Polaków na Białorusi finansowanego przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej.


(...) to, że ktoś wychodzi z gry, wcale nie oznacza, iż ta gra jest skończona /proszę zauważyć, iż MSZ w Warszawie posłało p. Chodkiewicza do Grodna i nie realizuje koncepcji kontynuowania pracy komisji polsko-białoruskiej/. MSZ w Warszawie jest na tyle bezradne, że zaproponowało stronie białoruskiej  "konsultacje" w Warszawie, na co Białorusini elegancko i mądrze odpowiedzieli: "Spraw i interesów naszych obywateli nie konsultujemy za granicami własnego Państwa!". Bravo, podesr.... dyplomatołkom z Warszawy. I oto poziom tej warszawskiej "dyplomacji".

 Nie ukrywam, iż niedawno krytykowany przeze mnie p. Stanisław Michalkiewicz już "dojrzewa" i zaczyna się wypowiadać odnośnie spraw białoruskich sensownie. Bravo! Z pozdrowieniami, Wiktor Dmuchowski z Częstochowy       

          po czym, w kolejneym e-liście WD uściślił: 

 tak naprawdę do końca nie wiem o co temu Michalkiewiczowi chodzi. Dobrze by było, aly się tak nie wymądrzał, ale pisał jaśniej.

....Pozdrawiam, Wiktor

 Wiktor Dmuchowski: Z maili do dra Marka Głogoczowskiego w Zakopanem

 http://sowa.quicksnake.pl/Wiktor-Dmuchowski

http://sowa.quicksnake.org
wtorek, 15 czerwca 2010, kulturzentrum

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
statystyka